Книга досягнень

Обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка

І місце – учениця 11 класу Туменського навчально – виховного комплексу Дерачиць Ніна, наставник –  учитель української мови та літератури  Дерачиць Ірина Миколаївна.

Спартакіада школярів Дубровицького району

 змагання з  шашок:

І місце  – Дерачиць Ніна, 11 клас,  керівник – учитель фізкультури Стрибулевич Д.С.

змагання з легкої атлетики:

біг  400м

І місце – Редзель Максим, 11 клас, керівник – учитель фізкультури Гречко С.В.,

І І місце – Якубович Михайло, 11 клас, керівник – учитель фізкультури Гречко С.В.

Обласний етап Всеукраїнської  природоохоронної акції  „Птах року 2015”

Переможець учениця 5 класу Леоновець Маряна, керівник – учитель біології Красько Оксана Гаврилівна

Предметні олімпіади

Дерачиць Ніна, 11 клас,  І місце в районному турі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з української мови та літератури, учитель Дерачиць Ірина Миколаївна,

Прокопчук Каріна, 7 клас,  ІІІ місце в районному турі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з української мови та літератури, учитель Дерачиць Ірина Миколаївна,

Загура Олександра, 9 клас, ІІ місце в районному турі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з історії, учитель Діжурко Олена Адамівна,

Мазанович Назар, 11 клас,  ІІІ місце в районному турі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з історії, учитель Діжурко Олена Адамівна,

 Бик Діана, 9 клас, ІІІ місце в районному турі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з географії, учитель Редзель Лариса Григорівна,

Дворецька Тетяна, 11 клас,  ІІІ місце в районному турі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з російської мови та літератури, учитель Луцук Марія Миколаївна.

Перший районний конкурс патріотичної пісні «Поліська Січ»

номінація «солісти» (молодша вікова група, 6-10 років)

 Переможець учениця 4 класу Петрушко Христина, керівник учитель початкових класів Нагорна Зоя Михайлівна.

 Обласний літературний конкурс “Перло многоцінне”

номінація  “поезія” (серед учнів старших класів):

І місце Бик Діана, учениця 9 класу, керівник учитель української мови та літератури Дерачиць Надія Михайлівна.

ІІ етап VІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

І місце – учениця 11 класу Туменського навчально – виховного комплексу Дерачиць Ніна, наставник –  учитель української мови та літератури  Дерачиць Ірина Миколаївна.

ІІ  місце – учениця 9 класу Загура Олександра,  наставник –  учитель української мови та літератури  Дерачиць Надія Михайлівна.

 Районна виставка-конкурс з оригамі «Паперовий світ»

  номінація «Традиційне оригамі»:

І місце – колектив гуртка «Сувенір» Туменського НВК за роботу «Україна – квітуча країна» (керівник гуртка Леоновець М.В.);

ІІІ місце – Мазанович Ілля, учень Туменського НВК за роботу «Кошик з квітами» (керівник Мазанович Р.П.).

номінація «Різноманітні сувеніри»:

ІІ місце – Петрушко Христина, учениця Туменського НВК за роботу «Маки» (керівник Лисюк В.А.).

номінація «Квілінг»:

ІІ місце – колектив учнів 9 класу Туменського НВК за роботу «Жар-птиця» (керівник Бик Н.М.).

 

Результати діяльності 2014/2015 н.р.