“Єднання заради Незалежності” (до Дня Соборності України 22 січня 2016 року)

Український історичний календар 22 січня містить дві знаменні події: проголошення 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради незалежності Української Народної Республіки та рівно за рік – Універсалом Директорії Української Народної Республіки – об’єднання УНР і ЗУНР в одну суверенну державу. Ці події є одними із найважливіших в історії Української революції 1917 – 1921 років і загалом історії України XX століття. Читать далее »

Будьте обачними!

У зв’язку із зниженням температури та ожеледицею на дорогах і тротуарах вкрай необхідно дотримуватися правил безпечної поведінки.

У зимовий період на дорогах та тротуарах через ожеледицю, нестійке льодове покриття виникають проблеми для руху транспорту та пішоходів, що може призвести до виникнення нещасних випадків. Низька температура призводить до переохолодження, відмороження частин тіла та травмування.

Крім того, взимку досить небезпечними є бурульки. Статистика свідчить, що в таку погоду різко зростає кількість травм, отриманих під час падіння крижаних брил та зсуву снігу.

З суттєвим зниженням добової температури збільшуються випадки переохолодження організму, обмороження частин тіла. Читать далее »

Про припиненя навчально-виховного процесу

На виконання рішення постійної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дубровицької районної державної адміністрації (протокол №1 від 15.01.2016 року), з метою недопущення занесення та поширення на території району випадків захворювання дітей на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції, листа управління освіти, молоді та спорту Дубровицької районної державної адміністрації від 15.01.2016 № 42 /01-21/16 про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах району та з метою недопущення занесення та поширення серед учасників навчально – виховного процесу випадків захворювання на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції в Туменському навчально – виховному комплексі тимчасово припинено навчально – виховний процес з 16 січня 2016 року. Читать далее »

6Rq1UTMS1Ic

Новорічно–казковий вернісаж

 

У народі кажуть: скільки днів – стільки свят. Проте одне з них особливо урочисте. Йдеться, як ви, очевидно, здогадалися, про Новий рік.

В нашому НВК свято Нового року було особливо урочистим та піднесеним. Адже саме воно допомогло нашим учням поринути  у чарівний, незбагненний, напрочуд  захоплюючий світ казки.

Учні і вчителі завітали у новорічний театральний салон «Новорічно-казковий вернісаж», де на них чекали  неймовірні, сповнені приємних несподіванок  дива.

Калейдоскопом приємних сюрпризів закрутила їх святкова феєрія: вони побували на веселій вулиці пісень та танців, відвідали квартал розваг, стали свідками театралізованих дійств. Читать далее »

ctf5MFAaGNk

Вже надходить ніч чарівна

Є на світі свят багато урочистих, визначних,

Але Микола свято найприємніше із них.

Миколай святий – не казка, це не Дід Мороз, о ні.

Через нього божа ласка з неба сходить до людей.

Зима чарівна пора року. Коли все навкруги стає білим, здається, що ти потрапив у зимову казку. І хоча цьогорічна зима ще не встигла вбрати усе в біле, але свою казку вона принесла разом зі своїми святами, яких взимку є чимало.

Зимова казка в Туменському НВК розпочалася зі свята Дня Миколая,яке для молодших школярів підготували вихователі ГПД.

Читать далее »

x3r9x5yjfbwb

Районний семінар – практикум учителів географії

Цікавим та змістовним виявилося чергове заняття районного
семінару-практикуму учителів географії, яке відбулося  9 грудня 2015
року  в Дубровицькому РМК за матеріалами Туменського НВК.  Досягти
цього вдалося і завдяки актуальності обраної теми «Ефективна
реалізація виховного потенціалу географії, зокрема, виховання
національно свідомого громадянина, патріота,  природолюба». Читать далее »

2gqr6U467pc

ЛІДЕР РОКУ – 2015

Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття. Читать далее »

p2IkPFzX06U

Благодійний ярмарок

Україна завжди славилася благодійністю своїх громадян, які щедро обдаровували без будь-якої користі міста і села. Благодійництво було моральним обов’язком чи не кожної заможної людини. Для одних – це невід’ємна частина віри, для інших – природна потреба. Та в усіх випадках благодійність – це пожертвування. Людина віддає частину своїх коштів, часу, сил для того, щоб комусь стало краще. Читать далее »

pWI4CIDqSzo

День правознавства

10 грудня 2015 р. учні 9 – 11 класів взяли участь в проведенні Дня правознавства.

В цей день члени гуртка «Правознавець»: Загура О., Юдко О.,(9 клас), Редзель М., Якубович М., (11 клас) випустили стінну газету, присвячену Всеукраїнському дню прав людини і громадянина. Читать далее »

yBNl0VDMMLY

Вітаємо з перемогою в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка

05 грудня 2015 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка. Разом із  142 учнями 5 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області, 16 учнями професійно-технічних навчальних закладів, 19 студентами вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації  та 6 студентами вищих навчальних закладів ІІІ – ІV рівнів акредитації Рівненської області участь у ньому взяла і учениця 11 класу Туменського навчально – виховного комплексу Дерачиць Ніна під керівництвом учителя української мови та літератури Дерачиць Ірини Миколаївни. Читать далее »