м/о вчителів початкових класів;

Конспект уроку з природознавстава

Конспект уроку з образотворчого мистецтва

ІІ засідання методичного об’єднання

3 листопада відбулось засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів. Було розглянуто проблеми формування усного та писемного мовлення в учнів молодшого шкільного віку. Обговорили статтю О. Хорошковської «Формування вмінь мовленнєвої діяльності».

Прокопчук Надія Степанівна показала заняття в підготовчій групі з використанням  завдань для розвитку усного мовлення школярів.

Відвідали відкритий урок з української мови в 2 класі на тему «Текст». Загура Наталія Вікторівна показала різні види мовленнєвої діяльності учнів на уроці.

Тематика засідань методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів ДНЗ

 Засідання 1

Нормативно-правове забезпечення навчально-виховного процесу на 2015-2016 н.р.

 Засідання 2

Формування позитивної мотивації на уроках української мови

Засідання 3

Формування позитивної мотивації шляхом впровадження у виховний процес ідей видатних педагогів В.О. Сухомлинського, Ш.О. Амонашвілі

Засідання 4

Підсумки роботи шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів ДНЗ

                 4 вересня відбулося перше засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів ДНЗ. Під час засідання проаналізовано роботу методоб’єднання за 2014-2015 навчальний рік та визначено пріоритетні напрямки діяльності. Схвалено план роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів ДНЗ на 2015-2016 навчальний рік. Вчителі розглянули державні інформаційно-нормативні документи щодо навчально-виховної діяльності учнів на навчальний рік.

   P8030834