Новорічно–казковий вернісаж

6Rq1UTMS1Ic

 

У народі кажуть: скільки днів – стільки свят. Проте одне з них особливо урочисте. Йдеться, як ви, очевидно, здогадалися, про Новий рік.

В нашому НВК свято Нового року було особливо урочистим та піднесеним. Адже саме воно допомогло нашим учням поринути  у чарівний, незбагненний, напрочуд  захоплюючий світ казки.

Учні і вчителі завітали у новорічний театральний салон «Новорічно-казковий вернісаж», де на них чекали  неймовірні, сповнені приємних несподіванок  дива.

Калейдоскопом приємних сюрпризів закрутила їх святкова феєрія: вони побували на веселій вулиці пісень та танців, відвідали квартал розваг, стали свідками театралізованих дійств.

Для учнів 1 – 3 класів було організовано та проведено театралізоване дійство «У пошуках новорічного ключика». Головна героїня Цариця Ночі (І. Діжурко) разом зі своїми помічницями Зірочками (Р. Фараджова, Д. Леоновець) боролася зі злими чарами Віхоли (О. Мороз), Крижинок (Г. Вабіщевич, Д. Леоновець), Кота Базиліо

(С. Прокопчук) та Лисиці  Аліси (В. Улітко) за золотий ключик, який потрібно було віддати Діду Морозу (М. Якубович) та Снігуроньці (О. Юдко), щоб вони завели  новорічний годинник. Перемогти злі чари і відібрати у Віхоли ключик героям  допомогли  Буратіно (А. Богельський) та Мальвіна (В. Діжурко).

Учні 1 – 3 класів підготували розважально-пізнавальні міні-вистави «Здраствуй, свято новорічне, свято ялинки і зими». Найкращою виставою було визнано виставу учнів 1 класу, ІІ місце розділили між собою учні   2 та 3 класів.

Для учнів 4 – 6 класів було організовано та проведено бал-маскарад «Новорічні пригоди мешканців казкового лісу». Володарка лісу (О. Полховська), Синички

(В. Дейнеко, Д. Новик) презентували побут та життя неперевершених та цікавих жителів лісового королівства: Кікі (К. Прокопчук), Нікі (О. Загура), Лісовика

(Т. Кисюк), Чаклунки (О. Мороз), Вовка (О. Мазанович) та  Лисички (З. Вабіщевич),

які перешкоджали приходу Діда Мороза (Н. Мазанович) та Снігуроньки

(А. Карпович) на свято.

По закінченню балу-маскараду було організовано та проведено конкурс новорічних казково-гумористичних інсценівок  «Хай же збудуться всі мрії, побжання та надії».  І місце отримали учні 4 класу, ІІ місце — учні 6 класу, ІІІ — учні 5 класу.

Учні 7 – 11 класів стали учасниками новорічної розважальної програми «Новий рік на ТV каналі». Там їх чекала зустріч з граціозними ведучими (О. Полховська,

І. Богельська), дивовижною Палажкою (О. Загура), непередбачуваною Параскою

(К. Мойсєєва), Капосницею (К. Прокопчук), Ведмедем (В. Вабіщевич) та Машею (М. Пашкевич).

Класні колективи 7 – 11 класів взяли участь у конкурсі сценічної майстерності «На щастя, на долю, на рік Новий». Учасники демонстрували свою акторську майстерність шляхом імпровізації. Перемогу здобули учні 7 класу.

По закінченню програми було організовано та проведено гумористично-сатиричний, сюжетно-ігровий калейдоскоп «Новорічне рандеву».

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий